O nas

Kim jesteśmy

40 lat w zawodzie lekarza weterynarii to ogromne doświadczenie. Od zakończenia studiów nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje – uczestniczymy w sympozjach, konferencjach, szkoleniach i stażach specjalizacyjnych. Wszystko po to, by jak najlepiej nieść pomoc naszym czworonożnym (i nie tylko!) podopiecznym. Wierzymy, że każde stworzenie zasługuje na godną opiekę.

"Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku,
I przyszedł kot doktór: Jak się masz koteczku!"
Stanisław Jachowicz

Do naszej lecznicy najczęściej trafiają psy i koty. Ale to nie jedyni pacjenci. W ciągu wielu lat praktyki mieliśmy do czynienia z wieloma osobliwymi przypadkami. Nasz gabinet, podwórko czy stół operacyjny odwiedziły m.in. tchórzofretki, kuny, szynszyle, chomiki, świnki morskie, króliki, koszatniczki, jeże, legwany, żółwie, węże, gołębie, wiewiórki, sarny, bociany, lisy i ptaki drapieżne.

Zapewniamy

Dostępność
Jesteśmy zawsze w godzinach przyjęć, ale wiemy, że choroba i wypadki nie wybierają, dlatego w nagłych wypadkach można do nas dzwonić by umówić pilną wizytę.
Wiedza
Studia, kursy, staże, warsztaty kliniczne, specjalizacja - ciągły rozwój i śledzenie trendów sprawiają, że stosujemy najbardziej nowoczesne rozwiązania.
Sprzęt
Inwestujemy w sprzęt każdego rodzaju. Od instrumentów operacyjnych, przez aparaty diagnostyczne po sprzęt poprawiający komfort zwierząt.
Lekarstwa
Rynek oferuje wiele specyfików, wybieramy tylko te, które są sprawdzone, mają atesty i są efektywne.
Wsparcie
Nie wszyscy rozumieją, że zwierzę nie jest rzeczą i ludzie obdarzają je emocjami. Nie w naszym przypadku. Tłumaczymy nasze działania, objaśniamy właścicielom przeprowadzane zabiegi, staramy się by wszystko było dla nich jasne.

Poznajmy się!